RNC60H4991FRBSL on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Dale
Varastossa: 36
Tekniset tiedot
Parannus
Vishay Dale
Varastossa: 420
Tekniset tiedot
4.99 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RNC60H4991FRBSL
DigiKeyn tuotenumero
RNC60H4991FRBSL-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC60H4991FRBSL
Kuvaus
RES 4.99K OHM 1/4W 1% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RNC60H4991FRBSL -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,097" halk. x 0,280" pit. (2,46mm x 7,11mm)
Vikataajuus
R (0,01%)