RNC60H2674FMRE5
DigiKeyn tuotenumero
541-RNC60H2674FMRE5TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC60H2674FMRE5
Kuvaus
RES 2.67M OHM 1% 1/4W AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.67 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Koko/mitat
0,097" halk. x 0,280" pit. (2,46mm x 7,11mm)
Vikataajuus
M (1%)