RNC60H2673BSRSL201
DigiKeyn tuotenumero
541-RNC60H2673BSRSL201-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC60H2673BSRSL201
Kuvaus
RES 267K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
267 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,097" halk. x 0,280" pit. (2,46mm x 7,11mm)
Vikataajuus
S (0,001%)