RNC60H2612FSB14
DigiKeyn tuotenumero
RNC60H2612FSB14-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC60H2612FSB14
Kuvaus
RES 26.1K OHM 1/4W 1% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
26.1 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RNC60H2612FSB14 -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,097" halk. x 0,280" pit. (2,46mm x 7,11mm)
Vikataajuus
S (0,001%)