RNC60H1020FRBSL
DigiKeyn tuotenumero
RNC60H1020FRBSL-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC60H1020FRBSL
Kuvaus
RES 102 OHM 1/4W 1% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
102 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RNC60H1020FRBSL -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,097" halk. x 0,280" pit. (2,46mm x 7,11mm)
Toleranssi
Terminointien lukumäärä
2
Teho (wattia)
Vikataajuus
R (0,01%)