RNC55J8160BSBSL
DigiKeyn tuotenumero
RNC55J8160BSBSL-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC55J8160BSBSL
Kuvaus
RES 816 OHM 1/8W .1% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
816 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
EDA/CAD-mallit
RNC55J8160BSBSL -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,250" pit. (2,39mm x 6,35mm)
Vikataajuus
S (0,001%)