RNC55J6190DRR36 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
Parannus
Tekniset tiedot
Parannus
Parametrisesti vastaava
Parametrisesti vastaava
619 Ohms ±0,5% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RNC55J6190DRR36
DigiKeyn tuotenumero
RNC55J6190DRR36-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC55J6190DRR36
Kuvaus
RES 619 OHM 1/8W .5% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RNC55J6190DRR36 -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,250" pit. (2,39mm x 6,35mm)
Vikataajuus
R (0,01%)