RNC55J4221FSB14 on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Tekniset tiedot
4.22 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RNC55J4221FSB14
DigiKeyn tuotenumero
RNC55J4221FSB14-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC55J4221FSB14
Kuvaus
RES 4.22K OHM 1/8W 1% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RNC55J4221FSB14 -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,250" pit. (2,39mm x 6,35mm)
Vikataajuus
S (0,001%)