RNC55J38R8BSBSL
DigiKeyn tuotenumero
RNC55J38R8BSBSL-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC55J38R8BSBSL
Kuvaus
RES 38.8 OHM 1/8W .1% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
38.8 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
EDA/CAD-mallit
RNC55J38R8BSBSL -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,250" pit. (2,39mm x 6,35mm)
Vikataajuus
S (0,001%)