RNC55J3741DSB14
DigiKeyn tuotenumero
RNC55J3741DSB14-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC55J3741DSB14
Kuvaus
RES 3.74K OHM 1/8W .5% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3.74 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
EDA/CAD-mallit
RNC55J3741DSB14 -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,250" pit. (2,39mm x 6,35mm)
Vikataajuus
S (0,001%)