RNC55J3012BRBSL on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
30.1 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RNC55J3012BRBSL
DigiKeyn tuotenumero
RNC55J3012BRBSL-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC55J3012BRBSL
Kuvaus
RES 30.1K OHM 1/8W .1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RNC55J3012BRBSL -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,250" pit. (2,39mm x 6,35mm)
Vikataajuus
R (0,01%)