RNC55J2702BSRE8
DigiKeyn tuotenumero
541-RNC55J2702BSRE8TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC55J2702BSRE8
Kuvaus
RES 27K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
27 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
EDA/CAD-mallit
RNC55J2702BSRE8 -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,250" pit. (2,39mm x 6,35mm)
Vikataajuus
S (0,001%)