RNC55J2490BSR36
DigiKeyn tuotenumero
RNC55J2490BSR36-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC55J2490BSR36
Kuvaus
RES 249 OHM 1/8W .1% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
249 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
EDA/CAD-mallit
RNC55J2490BSR36 -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,250" pit. (2,39mm x 6,35mm)
Vikataajuus
S (0,001%)