RNC55J1001DSRE6 on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parannus
1 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RNC55J1001DSRE6
DigiKeyn tuotenumero
RNC55J1001DSRE6-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC55J1001DSRE6
Kuvaus
RES 1K OHM 1/8W .5% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RNC55J1001DSRE6 -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,250" pit. (2,39mm x 6,35mm)
Vikataajuus
S (0,001%)