RNC55H6651FSRSL on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Tekniset tiedot
Suora
Tekniset tiedot
Parannus
Parannus
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 49
Parametrisesti vastaava
6.65 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RNC55H6651FSRSL
DigiKeyn tuotenumero
RNC55H6651FSRSL-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC55H6651FSRSL
Kuvaus
RES 6.65K OHM 1/8W 1% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RNC55H6651FSRSL -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,250" pit. (2,39mm x 6,35mm)
Vikataajuus
S (0,001%)