RNC55H5112BSBSL on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Tekniset tiedot
Suora
Tekniset tiedot
Parannus
Parannus
Parametrisesti vastaava
Parametrisesti vastaava
51.1 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RNC55H5112BSBSL
DigiKeyn tuotenumero
RNC55H5112BSBSL-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC55H5112BSBSL
Kuvaus
RES 51.1K OHM 1/8W .1% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RNC55H5112BSBSL -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,250" pit. (2,39mm x 6,35mm)
Vikataajuus
S (0,001%)