RNC55H4753BSB14 on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Tekniset tiedot
Parannus
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Parametrisesti vastaava
475 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RNC55H4753BSB14
DigiKeyn tuotenumero
RNC55H4753BSB14-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC55H4753BSB14
Kuvaus
RES 475K OHM 1/8W .1% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RNC55H4753BSB14 -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,250" pit. (2,39mm x 6,35mm)
Vikataajuus
S (0,001%)