RNC55H4071BSRE7 on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Tekniset tiedot
4.07 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RNC55H4071BSRE7
DigiKeyn tuotenumero
541-RNC55H4071BSRE7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC55H4071BSRE7
Kuvaus
RES 4.07K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RNC55H4071BSRE7 -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,250" pit. (2,39mm x 6,35mm)
Vikataajuus
S (0,001%)