RNC55H20R0BSRSL65 on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Tekniset tiedot
20 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RNC55H20R0BSRSL65
DigiKeyn tuotenumero
541-RNC55H20R0BSRSL65-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC55H20R0BSRSL65
Kuvaus
RES 20 OHM 0.1% 1/8W AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RNC55H20R0BSRSL65 -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,250" pit. (2,39mm x 6,35mm)
Vikataajuus
S (0,001%)