RNC55H2003BRRE6 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
200 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RNC55H2003BRRE6
DigiKeyn tuotenumero
541-RNC55H2003BRRE6TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC55H2003BRRE6
Kuvaus
RES 200K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RNC55H2003BRRE6 -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,250" pit. (2,39mm x 6,35mm)
Vikataajuus
R (0,01%)