RNC55H1433BSRSL on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Tekniset tiedot
143 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RNC55H1433BSRSL
DigiKeyn tuotenumero
RNC55H1433BSRSL-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC55H1433BSRSL
Kuvaus
RES 143K OHM 1/8W .1% AXIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RNC55H1433BSRSL -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Koko/mitat
0,094" halk. x 0,250" pit. (2,39mm x 6,35mm)
Vikataajuus
S (0,001%)