RNC50J6193FSRE7 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
619 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RNC50J6193FSRE7
DigiKeyn tuotenumero
541-RNC50J6193FSRE7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC50J6193FSRE7
Kuvaus
RES 619K OHM 1% 1/10W AXIAL
Tarkka kuvaus
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Koko/mitat
0,070" halk. x 0,150" pit. (1,78mm x 3,81mm)
Vikataajuus
S (0,001%)