RNC50J4320BSRE6 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Tekniset tiedot
Suora
Parametrisesti vastaava
432 Ohms ±0,1% 0,1W, 1/10W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RNC50J4320BSRE6
DigiKeyn tuotenumero
RNC50J4320BSRE6-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC50J4320BSRE6
Kuvaus
RES 432 OHM 1/10W .1% AXIAL
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RNC50J4320BSRE6 -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Koko/mitat
0,070" halk. x 0,150" pit. (1,78mm x 3,81mm)
Vikataajuus
S (0,001%)