RNC50J1201BSB1431 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
1.2 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RNC50J1201BSB1431
DigiKeyn tuotenumero
541-RNC50J1201BSB1431-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC50J1201BSB1431
Kuvaus
RES 1.2K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
Tarkka kuvaus
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,070" halk. x 0,150" pit. (1,78mm x 3,81mm)
Vikataajuus
S (0,001%)