RNC50H9311BSBSL on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Tekniset tiedot
Suora
Tekniset tiedot
Parannus
Parannus
Parametrisesti vastaava
Parametrisesti vastaava
9.31 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RNC50H9311BSBSL
DigiKeyn tuotenumero
RNC50H9311BSBSL-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC50H9311BSBSL
Kuvaus
RES 9.31K OHM 1/10W .1% AXIAL
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RNC50H9311BSBSL -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,070" halk. x 0,150" pit. (1,78mm x 3,81mm)
Vikataajuus
S (0,001%)