RNC50H3971BRRE5 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
3.97 kOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RNC50H3971BRRE5
DigiKeyn tuotenumero
541-RNC50H3971BRRE5TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC50H3971BRRE5
Kuvaus
RES 3.97K OHM 0.1% 1/10W AXIAL
Tarkka kuvaus
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Koko/mitat
0,070" halk. x 0,150" pit. (1,78mm x 3,81mm)
Vikataajuus
R (0,01%)