RNC50H2001FSRE5 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 86
2 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RNC50H2001FSRE5
DigiKeyn tuotenumero
541-RNC50H2001FSRE5TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC50H2001FSRE5
Kuvaus
RES 2K OHM 1% 1/10W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Ominaisuudet
Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,070" halk. x 0,150" pit. (1,78mm x 3,81mm)
Toleranssi
Terminointien lukumäärä
2
Teho (wattia)
Vikataajuus
S (0,001%)