RNC50H1132FSRE5 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Vishay Dale
Varastossa: 498
Varastossa: 0
11.3 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RNC50H1132FSRE5
DigiKeyn tuotenumero
541-RNC50H1132FSRE5TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC50H1132FSRE5
Kuvaus
RES 11.3K OHM 1% 1/10W AXIAL
Tarkka kuvaus
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Koko/mitat
0,070" halk. x 0,150" pit. (1,78mm x 3,81mm)
Vikataajuus
S (0,001%)