RNC50H10R0FRRE6 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
10 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RNC50H10R0FRRE6
DigiKeyn tuotenumero
541-RNC50H10R0FRRE6TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RNC50H10R0FRRE6
Kuvaus
RES 10 OHM 1% 1/10W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RNC50H10R0FRRE6 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,070" halk. x 0,150" pit. (1,78mm x 3,81mm)
Toleranssi
Terminointien lukumäärä
2
Teho (wattia)
Vikataajuus
R (0,01%)