RN70E2051BRSL on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
2.05 kOhms ±0,1% 0,75W, 3/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
RN70E2051BRSL
DigiKeyn tuotenumero
RN70E2051BRSL-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RN70E2051BRSL
Kuvaus
RES 2.05K OHM 3/4W .1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RN70E2051BRSL -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Liekkejä hidastava pinnoite, Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Turva
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,180" halk. x 0,562" pit. (4,57mm x 14,27mm)