RN60C9092BB14 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
90.9 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
RN60C9092BB14
DigiKeyn tuotenumero
RN60C9092BB14-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RN60C9092BB14
Kuvaus
RES 90.9K OHM 1/4W .1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RN60C9092BB14 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Liekkejä hidastava pinnoite, Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Turva
Valm.
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,145" halk. x 0,344" pit. (3,68mm x 8,74mm)