RN55E5231FRE6 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
Tekniset tiedot
Parannus
Parametrisesti vastaava
5.23 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
RN55E5231FRE6
DigiKeyn tuotenumero
RN55E5231FRE6-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RN55E5231FRE6
Kuvaus
RES 5.23K OHM 1/8W 1% AXIAL
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RN55E5231FRE6 -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,240" pit. (2,29mm x 6,10mm)