RN55E4422BRE6 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
44.2 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
RN55E4422BRE6
DigiKeyn tuotenumero
RN55E4422BRE6-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RN55E4422BRE6
Kuvaus
RES 44.2K OHM 1/8W .1% AXIAL
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RN55E4422BRE6 -mallit
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,240" pit. (2,29mm x 6,10mm)