RN55E3012BR36 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 941
30.1 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
RN55E3012BR36
DigiKeyn tuotenumero
RN55E3012BR36-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RN55E3012BR36
Kuvaus
RES 30.1K OHM 1/8W .1% AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RN55E3012BR36 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Liekkejä hidastava pinnoite, Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Turva
Valm.
Lämpötilakerroin
±25ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,240" pit. (2,29mm x 6,10mm)