RN55C4023BB14 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
402 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
RN55C4023BB14
DigiKeyn tuotenumero
RN55C4023BB14-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RN55C4023BB14
Kuvaus
RES 402K OHM 1/8W .1% AXIAL
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RN55C4023BB14 -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,240" pit. (2,29mm x 6,10mm)