RN55C23R2FB14 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
23.2 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Liekkejä hidastava pinnoite, Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Turva Metallikalvo
RN55C23R2FB14
DigiKeyn tuotenumero
RN55C23R2FB14-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RN55C23R2FB14
Kuvaus
RES 23.2 OHM 1/8W 1% AXIAL
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RN55C23R2FB14 -mallit
Lämpötilakerroin
±50ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 175°C
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,240" pit. (2,29mm x 6,10mm)