RLR32C64R9FRRE7 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
64.9 Ohms ±1% 1W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RLR32C64R9FRRE7
DigiKeyn tuotenumero
541-RLR32C64R9FRRE7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RLR32C64R9FRRE7
Kuvaus
RES 64.9 OHM 1% 1W AXIAL
Tarkka kuvaus
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Koko/mitat
0,190" halk. x 0,562" pit. (4,83mm x 14,27mm)
Vikataajuus
R (0,01%)