RLR32C33R0FRB14 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
33 Ohms ±1% 1W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RLR32C33R0FRB14
DigiKeyn tuotenumero
541-RLR32C33R0FRB14-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RLR32C33R0FRB14
Kuvaus
RES 33 OHM 1% 1W AXIAL
Tarkka kuvaus
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,190" halk. x 0,562" pit. (4,83mm x 14,27mm)
Vikataajuus
R (0,01%)