RLR20C3301GMRE7 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
3.3 kOhms ±2% 0,5W, 1/2W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RLR20C3301GMRE7
DigiKeyn tuotenumero
541-RLR20C3301GMRE7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RLR20C3301GMRE7
Kuvaus
RES 3.3K OHM 2% 1/2W AXIAL
Tarkka kuvaus
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Koko/mitat
0,138" halk. x 0,375" pit. (3,51mm x 9,53mm)
Vikataajuus
M (1%)