RLR20C1800GRB14 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Tekniset tiedot
Suora
Parametrisesti vastaava
180 Ohms ±2% 0,5W, 1/2W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RLR20C1800GRB14
DigiKeyn tuotenumero
RLR20C1800GRB14-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RLR20C1800GRB14
Kuvaus
RES 180 OHM 2% 1/2W AXIAL
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RLR20C1800GRB14 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,138" halk. x 0,375" pit. (3,51mm x 9,53mm)
Vikataajuus
R (0,01%)