RLR20C1542FRRE5 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
15.4 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RLR20C1542FRRE5
DigiKeyn tuotenumero
541-RLR20C1542FRRE5TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RLR20C1542FRRE5
Kuvaus
RES 15.4K OHM 1% 1/2W AXIAL
Tarkka kuvaus
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Koko/mitat
0,138" halk. x 0,375" pit. (3,51mm x 9,53mm)
Vikataajuus
R (0,01%)