RLR20C1181FRRE8 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
1.18 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RLR20C1181FRRE8
DigiKeyn tuotenumero
541-RLR20C1181FRRE8TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RLR20C1181FRRE8
Kuvaus
RES 1.18K OHM 1% 1/2W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Ominaisuudet
Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,138" halk. x 0,375" pit. (3,51mm x 9,53mm)
Toleranssi
Terminointien lukumäärä
2
Teho (wattia)
Vikataajuus
R (0,01%)