RLR07C56R2FRB14 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Tekniset tiedot
Suora
Parametrisesti vastaava
56.2 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RLR07C56R2FRB14
DigiKeyn tuotenumero
RLR07C56R2FRB14-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RLR07C56R2FRB14
Kuvaus
RES 56.2 OHM 1% 1/4W AXIAL
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RLR07C56R2FRB14 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,250" pit. (2,29mm x 6,35mm)
Vikataajuus
R (0,01%)