RLR07C5363FRR36 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
536 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RLR07C5363FRR36
DigiKeyn tuotenumero
541-RLR07C5363FRR36TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RLR07C5363FRR36
Kuvaus
RES 536K OHM 1% 1/4W AXIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Ominaisuudet
Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Aksiaalinen
Resistanssi
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,250" pit. (2,29mm x 6,35mm)
Toleranssi
Terminointien lukumäärä
2
Teho (wattia)
Vikataajuus
R (0,01%)