RLR07C5101GSB1423 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Vishay Dale
Varastossa: 605
Varastossa: 0
Varastossa: 146
5.1 kOhms ±2% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RLR07C5101GSB1423
DigiKeyn tuotenumero
541-RLR07C5101GSB1423-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RLR07C5101GSB1423
Kuvaus
RES 5.1K OHM 2% 1/4W AXIAL
Tarkka kuvaus
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,250" pit. (2,29mm x 6,35mm)
Vikataajuus
S (0,001%)