RLR07C2493FRBSL23 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
249 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RLR07C2493FRBSL23
DigiKeyn tuotenumero
541-RLR07C2493FRBSL23-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RLR07C2493FRBSL23
Kuvaus
RES 249K OHM 1% 1/4W AXIAL
Tarkka kuvaus
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,250" pit. (2,29mm x 6,35mm)
Vikataajuus
R (0,01%)