RLR07C1000FRRE5 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Vishay Dale
Varastossa: 153
Varastossa: 0
100 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RLR07C1000FRRE5
DigiKeyn tuotenumero
541-RLR07C1000FRRE5TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RLR07C1000FRRE5
Kuvaus
RES 100 OHM 1% 1/4W AXIAL
Tarkka kuvaus
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Koko/mitat
0,090" halk. x 0,250" pit. (2,29mm x 6,35mm)
Vikataajuus
R (0,01%)