RLR05C7683FRB14 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
768 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RLR05C7683FRB14
DigiKeyn tuotenumero
RLR05C7683FRB14-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RLR05C7683FRB14
Kuvaus
RES 768K OHM 1% 1/8W AXIAL
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RLR05C7683FRB14 -mallit
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,066" halk. x 0,150" pit. (1,68mm x 3,81mm)
Vikataajuus
R (0,01%)