RLR05C56R0GRRE6 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
56 Ohms ±2% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RLR05C56R0GRRE6
DigiKeyn tuotenumero
541-RLR05C56R0GRRE6TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RLR05C56R0GRRE6
Kuvaus
RES 56 OHM 2% 1/8W AXIAL
Tarkka kuvaus
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Koko/mitat
0,066" halk. x 0,150" pit. (1,68mm x 3,81mm)
Vikataajuus
R (0,01%)