RLR05C4753FPR36 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Tekniset tiedot
475 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Läpiladottavat vastukset Aksiaalinen Sotilasteollisuus, Kosteutta kestävä, Hitsattava Metallikalvo
RLR05C4753FPR36
DigiKeyn tuotenumero
541-RLR05C4753FPR36TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RLR05C4753FPR36
Kuvaus
RES 475K OHM 1% 1/8W AXIAL
Tarkka kuvaus
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Koko/mitat
0,066" halk. x 0,150" pit. (1,68mm x 3,81mm)
Vikataajuus
P (0,1%)